• Cmimi më i mirë vetëm në këtë faqe!
SAVE & REZERVONI
Të rritur
Fëmijë

Shërbimet popullore

Sherbimet kryesore:


Kondicioner Bar Stacioni i karikimit të automjeteve elektrike Dhoma për familje Dhoma që nuk pihet duhan Pishinë në natyrë

Aktivitete:


Aerobi Gjuajtje me hark Pajisje Badminton Tur me biçikletë Ekskursione me biçikletë Bingo Bouling Sporte broadcast Kabare Vozitje me kanoe Ekspozitat e artit bashkëkohor Mësime gatimi Lojë me shigjeta Argëtim/muzikë live Mbrëmje me darka me temë Peshkim Kurse golfi Ore e gezuar

Shërbimet e restorantit:


Barbecue Makinë për shitjen e pijeve Mëngjesi në dhomë Restorant Shërbim në dhomë Snack bar Makinë shitjeje të snack Menu speciale për dietë Shishe uji Verë/shampanjë

Pishina dhe shërbime Wellness:


Shërbime bukurie Children's pool Masazh Karrige masazh Pishinë në natyrë Cadra Pedikyr Trajner personal Peshqir pishine/plazhi Rrezitje diellore Spa Dhomë spa/zonë relaksimi Qendër Spa-and-Wellness Paketë spa/Wellness Dush termik Rrëshqitje në uji Mësime yoge

Transport:


Transport në aeroport Biçikletë (me tarifë) Shërbim transporti Parkim në rrugë Bileta transporti

Shërbimet e recepsionit:


ATM Shërbimi i parkimit të automjeteve dhe ridorëzmit Shërbimi i portierit Shkëmbim valutor Bileta për atraksione ose shfaqje Zyrë për ture

Zonat e përbashkëta:


Kapela/vendi i adhurimit Zona e përbashkët e dhomës/TV Salla e lojërave Zona për piknik

Argëtimet:


Stafi për animacion Dado Puzzel/lojëra me bord Zonë shtëpie për lojëra

Shërbime pastrimi:


Pastrim ditor Larje e thatë

Shërbimet e biznesit:


Qendër biznesi Fax/fotokopje Meetings/ambiente për banket

Dyqane:


Berber/sallon bukurie Minimarket (në vend) Dyqane (në vend) Dyqan suveniresh

Other:

Siguri 24h Dyer me çelësa Shporta për kafshë shtëpiake Pjatat për kafshët shtëpiake Suitë martesore Kabinete Kamera CCTV në zonat e përbashkëta Kamera CCTV jashtë ndërtesës Tërësisht pirja e duhanit e ndaluar ne ndertesë Fikese zjarri Ngrohje Ashensor Ruajtja e bagazhit Dhoma/lehtësira për mysafirë me aftësi të kufizuara Alarm sigurie Alarmi i tymit Zona për pirjen e duhanit Struktura vetëm për të rriturit Shërbime në dhomë VIP